Co warto wiedzieć o bramach segmentowych?

2020-07-26

W ostatnim czasie bramy segmentowe Bielsko Biała https://www.systemo.eu/oferta/bramy-przemyslowe/ są bardzo popularne. Wiele osób decyduje się na ich zakup, gdyż takie bramy segmentowe charakteryzują się wysoką jakością oraz sprawdzają się w wielu warunkach. Jednak przede wszystkim bramy segmentowe spełniają w stu procentach nasze wymagania oraz oczekiwania, dlatego warto taką bramę kupić i zamontować.


Z czego składa się brama segmentowa?


Jak w ogóle zamontować taką bramę? Na pewno musimy wiedzieć, że skrzydło bramy segmentowej składa się z paneli, które są połączone ze sobą odpowiednimi zawiasami. Są one uszczelnione przy połączeniach oraz przy całym obwodzie płaszcza. Na ten detal musimy zwracać szczególną uwagę. Kiedy otwieramy bramę segmentową, wtedy odpowiednie segmenty się przesuwają na prowadnicach w górę. Takie bramy są wytwarzane ze stalowej blachy lub też z blachy aluminiowej. Czasami się zdarza, że ich panele są przeszklone.


Jaką bramę segmentową kupić?


Przede wszystkim musimy stawiać na jakość oraz na producenta. Czasami lepiej zapłacić więcej za dobrej jakości bramę, niż wybrać gorszą i potem żałować naszej decyzji.