Smycz z amortyzatorem – czym jest?

2020-09-04

Wiemy doskonale, że w sklepach zoologicznych znajdziemy całą masę smyczy. Nie wiemy kompletnie na jaką smycz postawić. Jednak wiele osób przekonuje się do smyczy z amortyzatorem. Przybliżmy sobie nieco ten produkt.


Czym jest system amortyzujący?

Smycz z amortyzatorem https://www.dogcessories.pl/idealeash czy też jak kto woli system amortyzujący jest nowoczesnym systemem, którego zadanie jest amortyzowanie szarpnięcia. To właśnie dzięki smyczy z amortyzatorem nasz wspólny spacer z psem stanie się sporą przyjemnością. Musimy także wiedzieć, że smycz z amortyzatorem znacznie łagodzi wstrząsy oraz także pociągnięcia.

Możemy liczyć na pełną ochronę kręgosłupa, jak i także mięśni psa przed licznymi urazami. Nasze z kolei są chronione ramiona, nadgarstki, kręgosłup oraz kostki przed urazami, które powstają w wyniku samej kumulacji szarpnięć lub też zmian nagłych kierunków. Smycz ta również chłonni młode psy, jak i także psy, które są w okresie wzrostu przed urazami kręgosłupa oraz szyi. Wiadomo, że spacery są pełne szalonych zwrotów akcji.